Slider-korunky-01

ÚSMEV BEZ KOMPROMISOV

Nepremeškajte akciu na zubné korunky. Akcia je platná do 17.3.2023 alebo prvých 10 pacientov. Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať, kde si upresníme termín návštevy.

  ZUBNÁ AMBULANCIA

  Špecializované oddelenie pre deti a dospelých v odbore stomatológia.

  Implantológia, estetická či detská stomatológia. Všetko za dostupné ceny ošetrenia!

  Ponúkame celý rad moderných stomatologických služieb, aby boli Vaše zuby zdravé a krásne po celý život. Tu je rýchly pohľad na typy ošetrení, ktoré poskytujeme. Ak máte záujem o ďalšie informácie o akejkoľvek liečbe prosím neváhajte nám zavolať alebo nám napíšte e-mail . Kliknutím na ktorýkoľvek z nižšie uvedených odkazov získate ďalšie podrobnosti o službách, odporúčaniach a možnostiach 0 % financovania.

  Preto sme radi, že Vám môžeme ponúknuť bezplatnú konzultáciu s jedným z našich stomatológov, ktorý bude schopný vyriešiť vaše obavy a načrtnúť niektoré možnosti liečby, ktoré môžu byť pre Vás Vhodné. Neodkladajte to! Voľných termínov ubúda.

  Bielenie zubov

  Bielenie zubov patrí k jedným z najpopulárnejších a cenovo dostupných kozmetických stomatologických ošetrení. Profesionálne a správne prevedené bielenie nepoškodzuje vaše zuby a ďasná. Týmto požiadavkám sa prispôsobuje aj naša ambulancia dentálnej hygieny. Rezervujte si svoj termín na belší úsmev ešte dnes.

  Bielenie zubov ako cesta k žiarivému úsmevu.

  Dentálna hygiena

  V zrkadielku, ktoré si strčíte pred ústa vidíte len časť z toho, čo sa deje „ vo vnútri“. Práve vďaka pravidelnej dentálnej hygiene sa budete cítiť omnoho lepšie. Vo Vašich ústach totiž vznikne zdravé prostredie, ktoré nedá šancu nebezpečným baktériám. Zároveň uľahčíte prácu svojmu zubnému lekárovi, ku ktorému by ste však nemali prestať chodiť na preventívne prehliadky.

  Dentálna hygiena pre zdravý úsmev. Je to naozaj tak!

  Koreňové kanáliky

  Endodontické ošetrenie pre koreňové kanáliky je prostriedkom na záchranu zuba, ktorý môže byť poškodený zlomeninou, infekciou alebo kazom. Účelom je prinavrátiť zubu a okolitým tkanivám zdravie a zmierniť bolesť zubov a infekciu. Bez endodontického ošetrenia je jedinou ďalšou alternatívou odstránenie infikovaného zuba a jeho nahradenie buď implantátom, fixným mostíkom alebo snímateľnou protézou. Žiadna z týchto alternatív nie je ani zďaleka taká efektívna ako schopnosť skutočne zachovať pôvodný zub. Mikroskop umožňuje pracovať až s 26 násobným zväčšením a tým ošetrovať s mikroskopickou presnosťou.

  Panoramatická snímka

  Panoramatická snímka je úplne nová koncepcia prístroja pre rádiológiu, ktorý využíva najnovšie vedecké poznatky pre stomatológiu, uľahčuje manipuláciu a umožňuje ľubovoľné geometrické zobrazenie. Objav Rtg lúčov v roku 1895 výrazne ovplyvnil vývoj medicíny. Rtg lúče prechádzajú tkanivami a na snímke zanechávajú tiene, podobné obrazu tkanív v tele. V zubnom lekárstve už dnes nie je seriosné vyšetrenie bez rtg snímky. Väčšina malých kazov je viditeľných iba na Rtg snímke. OP Rtg je zhotovenie panoramatickej snímky digitálnym spôsobom, kedy sa znižuje nebezpečenstvo poškodenia radiáciou na minimum. Naši pacienti sú štandardne vyšetrení OP RTG pri vstupnej prehliadke, tak lekár získa komplexný prehľad o celom chrupe a priľahlých štruktúrach. Tento fakt napomáha diagnóze a liečbe parodontózy, diagnostike kazov, chronických zápalových ložísk a tiež plánovaniu protetických prác a plánovaniu v implantológii. Nie ste naším pacientom, ale potrebovali by ste OPG panoramatický snímok chrupu,  pre plánovaný chirurgický zákrok ? Nevadí, stačí sa jednoducho objednať. Termín na röntgen dostanete ihneď, doslova na počkanie vám zhotovíme snímku a nahráme na CD.

  Stomatochirurgia

  Extrakcia zubov ani iných výkonov zubnej chirurgie sa u nás nemusíte báť. Väčšinu zákrokov vykonávame v lokálnej anestézii a veľmi šetrne. Anestetikum aplikujeme tak, že ani vpich ihly nemusíte vnímať. K extrakcii zuba prikračujeme až ako k poslednému riešeniu, aj napriek tomu sa jedná o najčastejší chirurgický výkon v zubnom lekárstve.

  Nie je potrebné sa báť! Ošetrenie je bezbolestné.

  Zubné korunky a zubné mostíky

  Zubné korunky sú mimoriadne všestranné a možno ich použiť na vyrovnanie preplnených alebo vyčnievajúcich zubov, uzavretie medzier alebo zosvetlenie farby zubov. Sila a vzhľad našich  dentálnych porcelánových koruniek sa vyrovná prirodzeným zubom a používajú sa na dlhotrvajúce zmeny úsmevu. Ide o protetický výrobok, ktorým sa ošetrujú zuby destruované viac ako na 50% žuvacej plochy. Najskôr sa zub musí obrúsiť zo všetkých strán na 1,5-2 mm na zaistenie hrúbky plášťa korunky. Potom sa vykonáva odtlačok presnou silikónovou hmotou a následne sa v zubnom laboratóriu zhotovia práce. Celý proces bude rozdelený do 2 návštev. Pri jednej sa zub nabrúsi, pri druhej sa korunka zafixuje. V prípade, hlbokého defektu sa može stať, že pred zhotovením korunky bude potrebné ošetriť koreňové kanáliky. Korunky sa môžu vyrábať z rôznych materiálov. Preferujeme zhotovenie celokeramických koruniek, pretože sa osvedčili ako biokompatibilné a najestetickejšie.

  Zubné Protézy

  Hlavným charakteristickým znakom pre zubné protézy je to, že ich pacient môže a musí sám vyberať a čistiť. Návyk na snímateľnú náhradu môže trvať rôzne dlho. Obdobie návyku je možné ľahšie prekonať s pomocou tzv. fixačných prípravkov, ktoré možno dostať v lekárňach. Na zníženie dávivého reflexu sa odporúča cmúľanie cukríkov. Tým sa dá tiež zmierniť nepríjemný pocit z nadmernej tvorby sliny, ktorá je prirodzenou reakciou na „cudzie teleso“ v ústach.

  Pomôžeme vám vyzerať a cítiť sa, čo najlepšie.

  U nás vás bude sprevádzať dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Pre náš profesionálny personál ste stále na prvom mieste a vďaka tomu prebehne každé vyšetrenie bez stresu a bolesti.

  Náš tím lekárov vám vždy vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Každým dňom si s vami budujeme väčšiu dôveru, aby ste sa ku nám vracali s radosťou a bez strachu z bolesti.

  Tešíme sa na deň, keď vás budeme môcť privítať na našej klinike.

  ZASLÚŽITE SI PRVOTRIEDNU STAROSTLIVOSŤ

  Kde nás nájdete

  POPRAD

  Scherfelova 16

  LIPT. MIKULÁŠ

  Moyzesova 669/15

  RUŽOMBEROK

  Pod paračkou 29

  AUREL CLINIC

  Naši špecialisti sú tu pre Vás

  Zo skúsenosti vieme, že synchronizovaný, precízny a kvalitný tím plastických chirurgov, dermatológov a skúsených anestéziológov, zdravotných sestier či ďalšieho personálu je srdcom kvalitnej kliniky. Preto výber personálu je pre nás najvyššou prioritou.

  Iba kvalitný tím dokáže odviesť ten najlepší výsledok - spokojného klienta. A my taký máme!