ZĽAVOVÝ KUPÓN

Aj tento mesiac vás potešíme akciou, ktorú sme pre vás pripravili vo forme 15€ zľavového kupóna na dentálnu hygienu.

Súčasťou dentálnej hygieny je:

> Odstránenie zubného povlaku a kameňa
> Ultrazvukové čistenie
> Leštenie a odstránenie škvŕn
> Flouridácia

+ inštruktáž našej zubnej hygieničky, kde vás zaškolí do techník čistenia zubov a používania zubnej nite, ktorá najefektívnejšie odstraňujú povlak – primárnu príčinu ochorenia ďasien. 

Akcia je časovo limitovaná preto sa poponáhľajte.  Naše dentálne hygieničky sa na vás tešia. 

0 days 00 hr 00 min 00 sc

ZUBNÁ AMBULANCIA

Špecializované oddelenie pre deti a dospelých v odbore stomatológia.

Oddelenie stomatológie pod vedením Dr. Vladimíra Turianytsu sa svojím moderným vybavením a skusenosťami radí medzi najkvalitnešie na slovensku a zahraničí.

S vyše 10 ročnou aktívnou praxou a špecializáciou na mikroskopickú stomatológiu, chirurgiu a implantológiu sa postará, aby boli vaše zuby zdravé a krásne po celý život.

Spolu s svojím 30 členným tímom vám ponúka celý rad stomatologických služieb, od preventívnej prehliadky až po náročnu stomatochirurgiu v celkovej anestézii.  

Bielenie zubov

Bielenie zubov patrí k jedným z najpopulárnejších a cenovo dostupných kozmetických stomatologických ošetrení. Profesionálne a správne prevedené bielenie nepoškodzuje vaše zuby a ďasná. Týmto požiadavkám sa prispôsobuje aj naša ambulancia dentálnej hygieny. Rezervujte si svoj termín na belší úsmev ešte dnes.

Bielenie zubov ako cesta k žiarivému úsmevu.

Dentálna hygiena

V zrkadielku, ktoré si strčíte pred ústa vidíte len časť z toho, čo sa deje „ vo vnútri“. Práve vďaka pravidelnej dentálnej hygiene sa budete cítiť omnoho lepšie. Vo Vašich ústach totiž vznikne zdravé prostredie, ktoré nedá šancu nebezpečným baktériám. Zároveň uľahčíte prácu svojmu zubnému lekárovi, ku ktorému by ste však nemali prestať chodiť na preventívne prehliadky.

Dentálna hygiena pre zdravý úsmev. Je to naozaj tak!

Koreňové kanáliky

Endodontické ošetrenie pre koreňové kanáliky je prostriedkom na záchranu zuba, ktorý môže byť poškodený zlomeninou, infekciou alebo kazom. Účelom je prinavrátiť zubu a okolitým tkanivám zdravie a zmierniť bolesť zubov a infekciu. Bez endodontického ošetrenia je jedinou ďalšou alternatívou odstránenie infikovaného zuba a jeho nahradenie buď implantátom, fixným mostíkom alebo snímateľnou protézou. Žiadna z týchto alternatív nie je ani zďaleka taká efektívna ako schopnosť skutočne zachovať pôvodný zub. Mikroskop umožňuje pracovať až s 26 násobným zväčšením a tým ošetrovať s mikroskopickou presnosťou.

Panoramatická snímka zubov

Panoramatická snímka zubov je úplne nová koncepcia prístroja pre rádiológiu, ktorý využíva najnovšie vedecké poznatky pre stomatológiu, uľahčuje manipuláciu a umožňuje ľubovoľné geometrické zobrazenie. Získajte komplexný a podrobný pohľad na stav vašich zubov s panoramatickou snímkou zubov. Táto pokročilá technológia v stomatológii poskytuje lekárom vynikajúci diagnostický nástroj na objavenie rôznych zubných problémov. V tomto článku vám predstavíme panoramatickú snímku zubov a všetky jej výhody. Naši pacienti sú štandardne vyšetrení OP RTG pri vstupnej prehliadke, tak lekár získa komplexný prehľad o celom chrupe a priľahlých štruktúrach. Tento fakt napomáha diagnóze a liečbe parodontózy, diagnostike kazov, chronických zápalových ložísk a tiež plánovaniu protetických prác a plánovaniu v implantológii. Nie ste ešte naším pacientom, ale potrebovali by ste OPG panoramatický snímok chrupu,  pre plánovaný chirurgický zákrok ? Nevadí, stačí sa jednoducho objednať. Termín na röntgen dostanete ihneď, doslova na počkanie vám zhotovíme snímku a nahráme na CD.

Stomatochirurgia

Extrakcia zubov ani iných výkonov zubnej chirurgie sa u nás nemusíte báť. Väčšinu zákrokov vykonávame v lokálnej anestézii a veľmi šetrne. Anestetikum aplikujeme tak, že ani vpich ihly nemusíte vnímať. K extrakcii zuba prikračujeme až ako k poslednému riešeniu, aj napriek tomu sa jedná o najčastejší chirurgický výkon v zubnom lekárstve.

Nie je potrebné sa báť! Ošetrenie je bezbolestné.

Zubné korunky a zubné mostíky

Zubné korunky sú mimoriadne všestranné a možno ich použiť na vyrovnanie preplnených alebo vyčnievajúcich zubov, uzavretie medzier alebo zosvetlenie farby zubov. Sila a vzhľad našich  dentálnych porcelánových koruniek sa vyrovná prirodzeným zubom a používajú sa na dlhotrvajúce zmeny úsmevu. Ide o protetický výrobok, ktorým sa ošetrujú zuby destruované viac ako na 50% žuvacej plochy. Najskôr sa zub musí obrúsiť zo všetkých strán na 1,5-2 mm na zaistenie hrúbky plášťa korunky. Potom sa vykonáva odtlačok presnou silikónovou hmotou a následne sa v zubnom laboratóriu zhotovia práce. Celý proces bude rozdelený do 2 návštev. Pri jednej sa zub nabrúsi, pri druhej sa korunka zafixuje. V prípade, hlbokého defektu sa može stať, že pred zhotovením korunky bude potrebné ošetriť koreňové kanáliky. Korunky sa môžu vyrábať z rôznych materiálov. Preferujeme zhotovenie celokeramických koruniek, pretože sa osvedčili ako biokompatibilné a najestetickejšie.

Zubné Protézy

Hlavným charakteristickým znakom pre zubné protézy je to, že ich pacient môže a musí sám vyberať a čistiť. Návyk na snímateľnú náhradu môže trvať rôzne dlho. Obdobie návyku je možné ľahšie prekonať s pomocou tzv. fixačných prípravkov, ktoré možno dostať v lekárňach. Na zníženie dávivého reflexu sa odporúča cmúľanie cukríkov. Tým sa dá tiež zmierniť nepríjemný pocit z nadmernej tvorby sliny, ktorá je prirodzenou reakciou na „cudzie teleso“ v ústach.

ZASLÚŽITE SI PRVOTRIEDNU STAROSTLIVOSŤ

U nás vás bude sprevádzať dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Pre náš profesionálny personál ste stále na prvom mieste a vďaka tomu prebehne každé vyšetrenie bez stresu a bolesti.

Náš tím lekárov vám vždy vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Každým dňom si s vami budujeme väčšiu dôveru, aby ste sa ku nám vracali s radosťou a bez strachu z bolesti.

Tešíme sa na deň, keď vás budeme môcť privítať na našej klinike.