PLASTICKÁ A ESTETICKÁ CHIRURGIA

Oddelenie plastickej a estetickej chirurgie pod vedením MUDr. Tímei Tkáčikovej, PhD.,MBA, je najmladším a zároveň najsofistikovanejším oddelením na klinike v Poprade.

Mudr. Tímea Tkáčiková si zakladá na precíznosti a detajloch. Preto so svojím tímom usilovné dbá na to, aby od prvého momentu po príchodde vás očarila dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Privíta vás v modernej ambulancii, kde vám vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Ak váš liečbný plán vyžaduje pooperačnú starostlivosť celý jej tím spraví maximum aby sa postaral o vašu spokojnoť. Ubytuje vás v izbách hotelového štandardu s 24 hod. starostlivosťou a raňajky vám prinesie rovno do postete 🙂

MUDr. Tímea Tkáčiková, MBA, je atestovaná plastická chirurgička, všeobecná chirurgička a súdna znalkyňa Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky v odbore Zdravotníctvo a farmácia, odvetvie Chirurgia a Plastická chirurgia. Zároveň je hlavný garantom v Aurel Clinic pre oddelenie plastickej chirurgie.

Má vyše 20 ročnú prax v plastickej chirurgii,  všeobecnej chirurgii, onkologickej prsníkovej chirurgii a rekonštrukčnej prsníkovej chirurgii. Jej bohatá prax zahŕňa skúseností v chirurgii ruky,  tvárovej chirurgii a chirurgii pohybového šľachového aparátu ruky.

NAŠE SLUŽBY

ZĽAVOVÝ KUPÓN

Aj tento mesiac vás potešíme akciou, ktorú sme pre vás pripravili vo forme 450€ zľavového kupóna na Augmentáciu prsníkov.

Akcia je časovo limitovaná preto sa poponáhľajte. 

0 days 00 hr 00 min 00 sc

ZASLÚŽITE SI PRVOTRIEDNU STAROSTLIVOSŤ

U nás vás bude sprevádzať dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Pre náš profesionálny personál ste stále na prvom mieste a vďaka tomu prebehne každé vyšetrenie bez stresu a bolesti.

Tím lekárov Aurel Clinic vám vždy vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Každým dňom si s vami budujeme väčšiu dôveru, aby ste sa ku nám vracali s radosťou a bez strachu z bolesti.

Tešíme sa na deň, keď vás budeme môcť privítať na našej klinike.

AUREL CLINIC

KONTAKTY

SPOZNAJTE NÁŠ TÍM