ZĽAVOVÝ KUPÓN

Aj tento mesiac vás potešíme akciou, ktorú sme pre vás pripravili vo forme 450€ zľavového kupóna na Augmentáciu prsníkov.

Akcia je časovo limitovaná preto sa poponáhľajte. 

0 days 00 hr 00 min 00 sc

PLASTICKÁ A ESTETICKÁ CHIRURGIA

Oddelenie plastickej a estetickej chirurgie pod vedením MUDr. Tímei Tkáčikovej, PhD.,MBA, je najmladším a zároveň najsofistikovanejším oddelením na klinike v Poprade.

Mudr. Tímea Tkáčiková si zakladá na precíznosti a detajloch. Preto so svojím tímom usilovné dbá na to, aby od prvého momentu po príchodde vás očarila dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Privíta vás v modernej ambulancii, kde vám vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Ak váš liečbný plán vyžaduje pooperačnú starostlivosť celý jej tím spraví maximum aby sa postaral o vašu spokojnoť. Ubytuje vás v izbách hotelového štandardu s 24 hod. starostlivosťou a raňajky vám prinesie rovno do postete 🙂

MUDr. Tímea Tkáčiková, MBA, je atestovaná plastická chirurgička, všeobecná chirurgička a súdna znalkyňa Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky v odbore Zdravotníctvo a farmácia, odvetvie Chirurgia a Plastická chirurgia. Zároveň je hlavný garantom v Aurel Clinic pre oddelenie plastickej chirurgie.

Má vyše 20 ročnú prax v plastickej chirurgii,  všeobecnej chirurgii, onkologickej prsníkovej chirurgii a rekonštrukčnej prsníkovej chirurgii. Jej bohatá prax zahŕňa skúseností v chirurgii ruky,  tvárovej chirurgii a chirurgii pohybového šľachového aparátu ruky.

Augmentácia prsníkov

Ženy venujú svojim prsiam veľkú pozornosť a chcú, aby zostali pevné a upravené čo najdlhšie. Ich vzhľad sa môže zmeniť nielen v dôsledku plynutia času, ale aj v dôsledku choroby. V takýchto situáciách príde vhod plastická chirurgia. Naša klinika sa okrem iného špecializuje na vykonávanie procedúr v tejto oblasti. Bezpečnosť pacienta je zaručená kvalifikovaným zdravotníckym personálom, moderným prístrojovým vybavením, ako aj inovatívnymi technologickými riešeniami. Operácie, ktoré vykonávame, zahŕňajú okrem iného zväčšenie prsníkov, a zmenšenie prsníkov, preventívne mastektómie a rekonštrukcie.

Facelift

Facelift - Rhytidektomia ponúka najpodstatnejšie omladenie tváre, aké je k dispozícii, a tvorí významnú časť celkových plastických chirurgických zákrokov, ktoré sa každoročne vykonávajú. Facelift (formálne nazývaný rhytidektómia) je ultraúčinný chirurgický zákrok pre pacientov s obavami súvisiacimi so starnutím tváre, ako je laxnosť pokožky, vrásky alebo dutý alebo vpadnutý vzhľad. Pri vykonávaní kvalifikovaných a skúsených plastických chirurgov s certifikáciou, ako sú tí na Klinike plastickej chirurgie, môžete očakávať, že vaše výsledky faceliftu budú vyzerať prirodzene a vydržia mnoho rokov.
Klinika plastickej chirurgie Aurel Clinic ponúka jednen z najodbornejších Faceliftov, ktoré môže trh v súčasnosti ponúknuť .

Kožné znamienka

Takmer každý človek pozoruje na koži svojho tela rôzny počet tzv. "materských" znamienok. Väčšina z nich je iba estetickou chybičkou krásy, najmä ak sa vyskytujú na stále viditeľných častiach tela ako sú tvár, krk, ruky. U niektorých typov "kožných znamienok" je však aj riziko ich zmeny na zhubný (malígny) typ, obzvlášť ak sú chronicky dráždené, najmä na hrudníku alebo chrbte. Preto je vhodné zvážiť odstránenie týchto útvarov aj z preventívneho hľadiska.

Modelácia prsníkov

S poklesom prirodzenej produkcie kolagénu a elasticity pokožky sa poloha prsníkov na hrudnej stene znižuje, čo vedie k ochabnutému a menej tvarovanému vzhľadu.  Keďže ochabnuté, vyfúknuté prsia môžu výrazne prispieť k sebauvedomeniu, operácia zdvihnutia pŕs môže dramaticky zvýšiť pocity sebadôvery , mladosti a ženskosti. Vďaka všestrannej spoľahlivosti ponúka operácia zdvihnutia prsníkov pacientom možnosť prispôsobiť si zdvihnutie prsníkov tak, aby vyhovovalo ich osobnej estetike.

Očné viečka – Blefaroplastika

Operácia očných viečok - Blefaroplastika,  je chirurgický zákrok na pretvorenie očných viečok odstránením prebytočného tuku a kože. Blefaroplastika je vysoko účinná liečba známok starnutia v okolí očí a môže zlepšiť bežné ťažkosti s očnými vačkami a zakrytými alebo ovisnutými viečkami. Operácia môže tiež pomôcť zlepšiť videnie.

Operácia nosa – Rhinoplastika

Operácia nosa, bežne označovaná ako „rhinoplastika“ je chirurgický zákrok, ktorý sa vykonáva na úpravu tvaru nosa, či už z kozmetických alebo funkčných dôvodov. Zatiaľ čo niektorí pacienti môžu podstúpiť operáciu rhinoplastiky na zlepšenie harmónie alebo symetrie tváre, iní môžu využiť tento postup na korekciu štrukturálnych defektov, ktoré zhoršujú dýchanie. Pacientom, ktorí nie sú spokojní so vzhľadom svojho nosa vo vzťahu k ich iným črtám, ponúka rhinoplastika zlepšenú estetickú rovnováhu. Tento postup je úplne prispôsobiteľný, aby ste dosiahli svoj ideálny vzhľad. Naši plastickí chirurgovia na Klinike plastickej chirurgie s certifikáciou sú tu, aby vám pomohli vyzerať a cítiť sa čo najlepšie pomocou pokročilých techník na poskytnutie tej najlepšej rhinoplastiky

Operácia uší – Otoplastika

Operácia uší - otoplastika Výrazne odstávajúce uši môžu byť zdrojom výrazného psychického a emocionálneho stresu pre ľudí všetkých vekových kategórií. Sebavedomie a šikanovanie spojené s veľkými ušami môže viesť k vážnemu poklesu sebadôvery, čo ovplyvňuje sociálnu pohodu a celkovú kvalitu života. Zatiaľ čo deti a dospelí by nikdy nemali byť obťažovaní kvôli svojmu vzhľadu, operácia uší môže nesmierne zlepšiť životy tých, ktorí s týmto problémom denne zápasia Ak nie ste spokojní s veľkosťou, tvarom alebo vyčnievaním uší, možno je čas zvážiť operáciu uší. Už sa nebudete vyhýbať tomu, aby ste nosili vlasy dozadu, ani sa nebudete brániť strihaniu nakrátko zo strachu, že pritiahnete pozornosť k vašim ušiam.

Zmenšenie prsníkov – Mammaplastika

Prsia, ktoré sú príliš veľké pre vašu postavu môžu spôsobiť problémy ako je znížené sebavedomenie či bolesť chrbta. Okrem toho veľké prsia majú tendenciu viac ochabovať a môžu spôsobiť, že sa vaše bradavky a dvorce zdajú byť príliš veľké. Operácia na zmenšenie prsníkov môže znížiť takéto problémy odstránením prebytočného tkaniva. S menšou nadváhou v prsiach zažijete úľavu od súvisiaceho nepohodlia a získate primeranejší vzhľad.

ZASLÚŽITE SI PRVOTRIEDNU STAROSTLIVOSŤ

U nás vás bude sprevádzať dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Pre náš profesionálny personál ste stále na prvom mieste a vďaka tomu prebehne každé vyšetrenie bez stresu a bolesti.

Tím lekárov Aurel Clinic vám vždy vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Každým dňom si s vami budujeme väčšiu dôveru, aby ste sa ku nám vracali s radosťou a bez strachu z bolesti.

Tešíme sa na deň, keď vás budeme môcť privítať na našej klinike.

AUREL CLINIC

KONTAKTY