REGISTRÁCIA

Rádi by sme Vás privítali v našej klinike. Registrácia u všeobecného lekára je prvým krokom k získaniu odborných zdravotníckych služieb a starostlivosti o Vaše zdravie. Prosíme, vyplňte nasledujúci formulár s Vašimi kontaktnými údajmi. 

  VŠEOBECNÝ LEKÁR PRE DOSPELÝCH

  Nová ambulancia všeobecného lekára pre dospelých v Poprade otvára svoje dvere so zámerom poskytnúť prvotriednu zdravotnú starostlivosť a podporiť zdravie a blaho svojich pacientov.

  Toto moderné zdravotnícke zariadenie je vybavené najnovšími technológiami a disponuje kvalifikovaným personálom, ktorý je pripravený poskytnúť individuálnu a komplexnú starostlivosť každému pacientovi.

  Našou misiou je nielen liečiť choroby, ale aj prevenciu a podporu celkového zdravia. V našej ambulancii vás čaká príjemné prostredie a starostlivosť, ktorá sa riadi najvyššími štandardmi medicíny. Sme tu, aby sme vypočuli vaše potreby a poskytli vám individuálny prístup k liečbe a starostlivosti.

  Dúfame, že nová ambulancia všeobecného lekára pre dospelých sa stane miestom, kam sa budete s radosťou vracať a kde nájdete nielen liečbu, ale aj podporu a porozumenie.

  Tešíme sa na vás v našej novej ambulancii a veríme, že spoločne budeme stavať zdravšiu a šťastnejšiu komunitu. Nech je toto miesto pre vás domovom zdravia a starostlivosti.

   

  ZASLÚŽITE SI PRVOTRIEDNU STAROSTLIVOSŤ

  U nás vás bude sprevádzať dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Pre náš profesionálny personál ste stále na prvom mieste a vďaka tomu prebehne každé vyšetrenie bez stresu a bolesti.

  Náš tím lekárov vám vždy vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Každým dňom si s vami budujeme väčšiu dôveru, aby ste sa ku nám vracali s radosťou a bez strachu z bolesti.

  Tešíme sa na deň, keď vás budeme môcť privítať na našej klinike.

  AUREL CLINIC

  KONTAKTY