Implatológia a estetická či detská stomatológia. Všetko za dostupné ceny ošetrenia!

Ponúkame celý rad moderných stomatologických služieb, aby boli vaše zuby zdravé a krásne po celý život. Tu je rýchly pohľad na typy ošetrení, ktoré poskytujeme. Ak máte záujem o ďalšie informácie o akejkoľvek liečbe prosím neváhajte nám zavolať alebo nám napíšte e-mail . Kliknutím na ktorýkoľvek z nižšie uvedených odkazov získate ďalšie podrobnosti o službách, odporúčaniach a možnostiach 0 % financovania.

Preto sme radi, že Vám môžeme ponúknuť bezplatnú konzultáciu s jedným z našich stomatológov či dermatológom ktorý bude schopný vyriešiť vaše obavy a načrtnúť niektoré možnosti liečby, ktoré môžu byť pre Vás Vhodné. Neodkladajte to! Voľných termínov ubúda.

SPOLUPRACUJEME

POPRAD

Scherfelová 1370/16

058 01 Poprad Slovenská republika

IČO: 51052300

Otváracie hodiny
Pon. – Pia.:  08:00 – 20:00
Sob. – Ne.:  Na objednávku
ZAVOLAŤ

LIPT. MIKULÁŠ

Moyzesova 669/15

03101 Liptovský Mikuláš Slovenská republika

IČO: 53897145

Otváracie hodiny
Pon. – Pia.:  08:00 – 20:00
Sob. – Ne.:  Na objednávku
ZAVOLAŤ

RUŽOMBEROK

Pod Paračkou 29

03401 Ružomberok – Likavka Slovenská republika

IČO: 54628121

Otváracie hodiny
Pon. – Pia.:  Už čoskoro
Sob. – Ne.:  Na objednávku
ZAVOLAŤ

7 dôvodov prečo si vybrať Aurel Clinic

Dokonalosť v starostlivosti o zuby

Hľadáte skúseného zubára? Tu ste v dobrých rukách. U nás  v Aurel Clinic naši všeobecní a kozmetickí zubní lekári vykonávajú stomatologické zákroky na veľmi vysokej úrovni s použitím len najnovších materiálov a zariadení. Naše ordinácie sú najmodernejšie a udržiavané na najvyššej úrovni. Neustále investujeme do našich zamestnancov prostredníctvom školení, aby sme vám mohli poskytnúť tú najlepšiu zubnú starostlivosť.

Skúsený personál

Zoznámte sa s tímom!  Zamestnávame celý rad zamestnancov od mužov cez zubné lekárky až po zdravotné sestry a hygienických terapeutov. Všetci naši zamestnanci sa neustále ďalej vzdelávajú, aby sme mohli držať krok s najnovšími pokrokmi vo svete zubného lekárstva. Všetci naši zamestnanci sú veľmi skúsení. Udržiavame vysoké etické štandardy a máme rovnaké ciele poskytovať vysokokvalitnú stomatológiu v pohodlnom bezbolestnom prostredí.

Starostlivé a pohodlné prostredie

Aurel Clinic je moderná, zubná klinika. Ošetrili sme množstvo úzkostných a nervóznych klientov, ktorí mali v minulosti zlé skúsenosti. Sme hrdí na to, že našim klientom poskytujeme ten najpríjemnejší stomatologický zážitok, ktorý im umožní prekonať akýkoľvek strach a zachovať si zuby po celý život.

Hĺbkové konzultácie a diskusie

Nakoľko sa naši zamestnanci neustále zúčastňujú kurzov a aktualizujú našu ponuku služieb, vieme vždy ponúknuť množstvo rôznych možností pri poskytovaní našej liečby. Strávime čas navyše, aby sme s vami prediskutovali všetky tieto možnosti, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť o svojej liečbe.

Etická starostlivosť o zuby

Naši zubní lekári a hygienici veria, že je dôležité aby Vaše zuby vyzerali skvele, zdravie vašich zubov je však najdôležitejším aspektom. Strávime čas navyše, aby sme boli transparentní počas celej liečby a tak naplnili Vaše očakávania.

Zaručená liečba

Všetky ošetrenia, ktoré vykonávame, sú poskytované podľa najvyšších štandardov s použitím tých najkvalitnejších materiálov. Keďže sme na seba hrdí týmto spôsobom, radi vám poskytneme 1-ročnú záruku na všetku našu prácu.

5 hviezdičový zážitok

Od začiatku až do konca vášho zubného ošetrenia sa postaráme o to, aby sa vám dostalo tej najvyššej starostlivosti. Rezervujeme si dostatok času, aby sme pokryli všetky vaše otázky a potreby. Počas liečby komplikovaných zákrokov máme službu 24 hodín 7 dní v týždni, takže naši klienti sa nikdy nemusia starať o svoje zubné potreby.

Implatológia a estetická či detská stomatológia je len zlomok poksytovaných služieb:

Bielenie zubov

Mnohí z nás, túžia mať krásny, žiarivo – biely úsmev. Týmto požiadavkám sa prispôsobuje aj naša ambulancia dentálnej hygieny.

Implantológia

Vieme, že nie je nič lepšie ako vlastné zuby. Ale niekedy, keď utrpíme náraz alebo keď sú zuby vážne poškodené v dôsledku patológie ústnej dutiny, nie je možné ich udržať. V týchto prípadoch sú zubné implantáty najlepšou možnosťou, ako obnoviť Váš úsmev .

Preventívna prehliadka

Na to, aby stomatologická služba mohla poskytovať starostlivosť najvyššej kvality , je potrebné mať prehľad. Že máte najlepších odborníkov v každej disciplíne a viete ich navzájom skoordinovať, aby ste dosiahli spoločný cieľ.

Extrakcie zubov

Jedna oblasť špeciálnych oblastí v zubnom lekárstve je známa ako orálna chirurgia a vzťahuje sa na postupy chirurgického charakteru, ako je extrakcia zubov alebo zubov múdrosti. Orálna chirurgia si vyžaduje ďalšie školenie v technikách vykonávania procedúr opatrne, čo pomáha pacientom opäť používať zuby a ústa.

Mikroskopická endodoncia

Vďaka mikroskopickej stomatológii sme o krok ďalej v precíznosti. Mikroskop umožňuje pracovať až s 26 násobným zväčšením a tým ošetrovať s mikroskopickou presnosťou.

Estetická stomatológia

Ponúkame celý rad procedúr kozmetickej stomatológie. Služby nášho stomatológa zahŕňajú vyrovnávanie zubov, bielenie zubov, kompozitné lepenie, kompozitné alebo keramické fazety, dizajn úsmevu, implantáty, operáciu ďasien alebo pier a oveľa viac.

Estetická stomatológia

Ponúkame celý rad procedúr kozmetickej stomatológie. Služby nášho stomatológa zahŕňajú vyrovnávanie zubov, bielenie zubov, kompozitné lepenie, kompozitné alebo keramické fazety, dizajn úsmevu, implantáty, operáciu ďasien alebo pier a oveľa viac.

Dentálna hygiena

Ošetrenie dentálnej hygieny vykonáva dentálna hygienička, ktorá vám pomôže odstrániť zubný povlak, ktorý sa na určitých miestach mohol nahromadiť.

Zubná protetika

Korunka je typ zubnej náhrady používanej na opravu zubov, ktoré boli zlomené, oslabené kazom alebo majú veľmi veľkú výplň. Korunka prilieha na zostávajúcu časť preparovaného zuba, vďaka čomu je pevná a dáva mu tvar prirodzeného zuba

Detský zubár

Ako zubní profesionáli veríme v preventívnu zubnú starostlivosť a povzbudzujeme našich pacientov, aby priviedli svoje deti do ambulancie už od útleho veku. Pravidelné prehliadky od útleho veku zabezpečia, že deti nebudú trpieť neliečeným zubným kazom s devastačnými účinkami na ich rastúci chrup.