ZĽAVOVÝ KUPÓN

Aj tento mesiac vás potešíme akciou, ktorú sme pre vás pripravili vo forme ....€ zľavového kupóna na .... .

Akcia je časovo limitovaná preto sa poponáhľajte.  

0 days 00 hr 00 min 00 sc

ESTETICKÁ DERMATOLÓGIA

Oddelenie plastickej a estetickej chirurgie pod vedením MUDr. Tímei Tkáčikovej, PhD.,MBA, je najmladším a zároveň najsofistikovanejším oddelením na klinike v Poprade.

Mudr. Tímea Tkáčiková si zakladá na precíznosti a detajloch. Preto so svojím tímom usilovné dbá na to, aby od prvého momentu po príchodde vás očarila dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Privíta vás v modernej ambulancii, kde vám vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Ak váš liečbný plán vyžaduje pooperačnú starostlivosť celý jej tím spraví maximum aby sa postaral o vašu spokojnoť. Ubytuje vás v izbách hotelového štandardu s 24 hod. starostlivosťou a raňajky vám prinesie rovno do postete 🙂

MUDr. Tímea Tkáčiková, MBA, je atestovaná plastická chirurgička, všeobecná chirurgička a súdna znalkyňa Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky v odbore Zdravotníctvo a farmácia, odvetvie Chirurgia a Plastická chirurgia. Zároveň je hlavný garantom v Aurel Clinic pre oddelenie plastickej chirurgie.

Má vyše 20 ročnú prax v plastickej chirurgii,  všeobecnej chirurgii, onkologickej prsníkovej chirurgii a rekonštrukčnej prsníkovej chirurgii. Jej bohatá prax zahŕňa skúseností v chirurgii ruky,  tvárovej chirurgii a chirurgii pohybového šľachového aparátu ruky.

Hyperhidróza – nadmerné potenie muža

Hyperhidróza, známa aj ako nadmerné potenie, je stav, ktorý postihuje mnoho ľudí na celom svete, vrátane mužov. Je to podmienka, pri ktorej potné žľazy produkujú viac potu, než je potrebné na reguláciu telesnej teploty. Nadmerné potenie sa môže vyskytovať v rôznych častiach tela, vrátane podpazušia, dlani, chodidiel, čela alebo chrbta. Pre mužov, ktorí trpia hyperhidrózou, môže toto ochorenie mať značný vplyv na ich každodenný život, vrátane sociálnych interakcií a psychického zdravia.

Hyperhidróza – potenie ženy

Hyperhidróza je stav, ktorý postihuje mnoho žien po celom svete. Ide o nadmerné a nekontrolované potenie, ktoré môže spôsobovať nepríjemné situácie a znížiť kvalitu života. Tento stav môže mať rôzne príčiny, ako sú genetické faktory, hormonálna nerovnováha, stres alebo zmeny telesnej hmotnosti. Hyperhidróza môže ovplyvniť nielen fyzické zdravie, ale aj emocionálny stav ženy, pretože môže viesť k úzkosti, nízkemu sebavedomiu a obmedzeniu sociálnych aktivít.

Korekcia jaziev

Zákrok je určený pacientom, u ktorých vzniklo zjazvenie z dôvodu operácie alebo úrazu. V niektorých prípadoch dochádza k tomu, že klienti nie sú spokojní s tým ako jazvy vyzerajú, respektíve ako sa zahojili.

Výplň pier

Pery sú dôležitou súčasťou krásy tváre. Pre mnohých ľudí sú plnšie a zmyselnejšie pery vysoko na zozname želaní. Tie môžu byť vytvorené pomocou materiálu, ktorý sa prirodzene nachádza v tele. Jednoduché, bezpečné, dočasné ošetrenie dermálnej výplne môže pridať objem a definíciu, čo môže zlepšiť malé, tenké pery. Procedúra môže tiež vyrovnať asymetrické pery alebo znížiť výskyt jemných zvislých línií.

Korekcia špičky nosu

Nechirurgická rinoplastika s použitím dermálnej výplne je bezpečnou, neinvazívnou alternatívou k tradičnej rinoplastike. Niekedy sa tomu hovorí 15-minútová plastika nosa, pretože ošetrenie je také rýchle!

Odstránenie mimických vrások

Botox je bezpečný a účinný spôsob, ako jemne uvoľniť jemné linky a vrásky. Špecializujeme sa na prirodzene vyzerajúce výsledky na vyhladenie a omladenie pokožky. Ľudia budú vedieť, že vyzeráš skvele... ale nebudú vedieť prečo!

ZASLÚŽITE SI PRVOTRIEDNU STAROSTLIVOSŤ

U nás vás bude sprevádzať dobrá nálada a príjemná atmosféra kliniky. Pre náš profesionálny personál ste stále na prvom mieste a vďaka tomu prebehne každé vyšetrenie bez stresu a bolesti.

Tím lekárov Aurel Clinic vám vždy vysvetlí celý proces liečby, ako aj vyhotoví liečebný plán s podrobným popisom cien každého úkonu. Každým dňom si s vami budujeme väčšiu dôveru, aby ste sa ku nám vracali s radosťou a bez strachu z bolesti.

Tešíme sa na deň, keď vás budeme môcť privítať na našej klinike.

AUREL CLINIC

KONTAKTY